Managers

סדנאות למנהלים

סדנאות למנהלים: לעסקים וחברות ששואפות גבוה

שיפור התוצאות העסקיות, שינוי של התפיסה הניהולית והחדרת מוטיבציה הם רק חלק ממה שאפשר לצפות לו לאחר השתתפות בסדנאות השונות שלנו. סדנאות מנהלים נכתבו ותוכננו על ידי אריאל פינטו בהתבסס על ניסיונו הניהולי העשיר כסמנכ״ל שטראוס, מנכ״ל מיצובשי ובמשך עשור, מנכ״ל מרצדס ישראל.

כל הסדנאות למנהלים מבוססות על רב המכר של פינטו, ״פתק קטן פתק גדול״, משולבים בהן סיפורים מהחיים המראים כיצד ניתן לבצע שינוי שמוביל לתוצאות ובכולן משתתפים מתנדבים מהקהל. הרעיון של הפעלת המשתתפים נובע מהרצון והצורך ליצור שינוי מבפנים, להביא את מרב התועלת במינימום זמן והצגת השיטות המוצלחות הלכה למעשה.

בחרו לעבוד איתי

סוגי סדנאות למנהלים בכירים

סדנת מכירות למנהלים בכירים

סדנה זו מתאימה למנהלים ונציגי מכירות כשהיא מתמקדת באומנות המכירה. הסדנה למנהלים בכירים עוברת על נושאים מרכזיים ומשמעותיים להצלחה ובהם איך להכיר את הלקוח שמולך, כיצד לנהל משא ומתן שיוביל לסגירת עסקה ושיפור הנתונים הקיימים.

מכירות הוא נושא מרכזי עבור כל חברה ועסק, גדול וקטן. עם הכלים המתאימים, למידה ואימון, ניתן לשפר את מיומנות המכירות וכל ארגון יכול להרוויח מסדנה ממוקדת המשלבת סיפורי מקרה, שיטות ומודלים להצלחה.

סדנת שיווק למנהלים

כל עסק זקוק לעוד לקוחות ויכול להרוויח מייעול תהליכי השיווק. למעשה, כל אחד יכול להגדיל את מעגל הלקוחות ואף להגיע לקשר עם כל אחד וזאת באימוץ מודל המעגלים אשר נלמד במסגרת הסדנה למנהלים בכירים. המודל מבסס את המכירות על קשרי לקוחות ומלמד את המשתתפים כיצד להגדיל את כמות המכירות בלי להשקיע בפרסום.

אימוץ מודל המעגלים יוביל להגדלת ה-ROI ולצמיחה מהירה של העסק כשאין זה משנה אם הוא קטן או גדול, אם מספר הלקוחות הנוכחי מצומצם או רחב. כל עסק וחברה יכולים להרוויח מסדנת השיווק המשלבת דוגמאות מעוררות השראה.

סדנאות שירות יוקרה למנהלים

סדנאות מנהלים בכירים ועובדים אשר עוסקים בתחום היוקרה מתמקדות בתהליכים אשר עוברים הלקוחות. עולם היוקרה שונה לחלוטין מעולם מוצרי הצריכה ולכן חשוב להבין את שיקולי הלקוחות, אילו רגשות עוברים עליהם בתהליך ולדעת כיצד לבצע משא ומתן מקצועי.

השירות לו מצפים הלקוחות בעולם היוקרה שונה לחלוטין מכל תחום אחר והסדנה מתמקדת באתגרי הניהול והיא מעניקה כלים מעשיים ליצירת חוויית לקוח מושלמת. במהלך הסדנה משולבים סיפורים מהעולם האמיתי אשר מעלים חיוך ומאפשרים למשתתפים ללמוד מניסיונו הקודם של פינטו.

סדנת תגמול עובדים והנעה לפעולה

העובדים הוא הכוח המניע את המקום. הכנסת מוטיבציה לא יכולה להיות בגדר סיסמה אלא צריכה להתבטא במעשים. סדנאות למנהלים אשר מתמקדות בתגמול עובדים והנעה לפעולה מתייחסת לעוצמה שיש לכל מנהל והן מתמקדות בניהול נכון, הגדרת יעדים ועמידה בהם, ביצוע פעולות בקרה והגדלת המחזור והרווחיות.

הסדנאות למנהלים מתייחסות לשיטות הניהול השונות אך מטרתה היא להוביל את המנהלים להשיג את המטרות של הארגון. כל זאת כשניתנים להם כלים מעשיים לבניית תוכנית עבודה המתמקדת בצמיחה תוך התמודדות ראויה מול האתגרים השונים הקיימים בשטח.

סדנאות מקצועיות למנהלים בכירים

שאלות על סדנאות למנהלים של אריאל פינטו

סדנת מכירות למנהלים, סדנת שיווק למנהלים, סדנאות שירות יוקרה למנהלים, סדנת תגמול עובדים והנעה לפעולה, ועוד…

סטארט-אפ וחברות פרטיות

תאגידים ומשרדים ממשלתיים

אנשי עסקים

צוותי מכירות

 

איזה ניסיון יש לי?

1- מנכל קבוצת מרצדס בישראל.

2- מנכל מיציבושי ישראל.

3- מנכל טיב טעם.

4- סמנכל שטראוס.

מה המוטו שלי?

אני אוהב לעשות שינוי. בלעזור לאנשים פרטיים וארגונים, ולראות אותם משתנים וצומחים לנגד עיני, מקבלים החלטות נכונות יותר ומתקדמים. הסיפוק הוא עצום וכוכב ים נוסף חוזר לים בכל פעם שזה קורה.

מעוניינים להתחיל תהליך יעוץ עם אריאל פינטו, להזמין הרצאות 

וסדנאות או ספרים לכם ולסובבים אתכם? השאירו פרטים ונציגנו יצרו קשר

מעוניינים להתחיל תהליך יעוץ עם אריאל פינטו, להזמין הרצאות 

וסדנאות או ספרים לכם ולסובבים אתכם? השאירו פרטים ונציגנו יצרו קשר

הרצאות למנהלים
סדנאות למנהלים
יועץ עסקי בהרצאה למנהלים
יועץ עסקי אריאל פינטו בסדנאות למנהלים
הרצאות למנהלים
הרצאה למנהלים
אריאל פינטו בהרצאה למנהלים
סדנאות למנהלים בכירים

על מה מבוססות סדנאות למנהלים בכירים?

סדנאות למנהלים לא יכולות להיות בגדר תיאוריה בלבד. במהלך הסדנאות עוברים המשתתפים מסע מרתק ומעניין, שומעים סיפורי מקרה אמיתיים ולוקחים חלק באופן פעיל. הקהל אשר עובר שלל אתגרים בעצמו מקבל כלים מקצועיים אשר יאפשרו לו להתגבר עליהם ויצא עם השראה לפיתוח עסקי ואישי.

הסדנאות השונות המיועדות למנהלים, מנהלים בכירים ועובדים בעמדות שונות, מבוססות על הספר ״פתק קטן פתק גדול״, הן משלבות את סיפורו האישי והמיוחד של פינטו ומתארות את דרכו. המטרה של הסדנאות היא להוציא את המשתתפים עם יכולת להפוך כל אתגר ומשבר להזדמנות ולכן הן לא רק מספרות את הסיפורים היפים והאופטימיים אלא גם את הכישלונות והמשברים שבסופו של דבר הפכו להזדמנות מוצלחת.

הניסיון האישי בא לידי ביטוי בכל התהליך כאשר ניתן להזמין סדנאות למנהלים בכירים בסקטורים שונים וכן סדנאות למנהלים בארגונים קטנים וגדולים. כל המשתתפים צפויים לצאת מהסדנה מלאי השראה, מוטיבציה וכלים שיאפשרו להם לכבוש את היעד הבא.

לאיזה מנהלים מתאימות הסדנאות?

סדנאות למנהלים יכולות להתאים לכל מי שרוצה ומוכן לעשות שינוי ארגוני. כל מי שרוצה להשיג יותר, לעשות שינוי ושרוצה לקבל כלים מעשיים, השראה אמיתית וידע מקצועי בשילוב של ייעוץ עסקי.

סטארט-אפ וחברות פרטיות

כל מנהל בחברת סטארט-אפ מוצא את עצמו כבר מהשלבים המוקדמים של ההקמה מתמודד מול אתגרים רבים. מניהול עובדים, תקציב, הגדרת יעדים והשגתם. במסגרת סדנאות למנהלים בכירים נעבור על האתגרים השונים, ניקח דוגמאות מסיפורי מקרה ונגלה איך לפצח את ההצלחה העסקית והאישית.

תאגידים ומשרדים ממשלתיים

עבודה בתאגידים גדולים יכולה להיות מורכבת בשל סיבות רבות כשחלקן קשורות בתרבות הארגונית הנוכחית. עם זאת ניתן לבצע שינוי בכל מקום עם הכלים הנכונים, הבנת האתגרים ובניית יעדים ומטרות. ישנן שלל סדנאות למנהלים בתאגידים ומשרדים ממשלתיים שרוצים להשיג יותר.

אנשי עסקים

חלק מהקשיים שעומדים בפני אנשי עסקים קשורים בכך שהם אחראיים לפעולות רבות בעסק. ההתמודדות אינה רק בפן העסקי אלא גם האישי כשהם מוצאים שאתגר אחד מגיע מיד לאחר שקודמו נפתר. סדנאות למנהלים מתאימות לאנשי עסקים אשר רוצים להשיג קפיצה עסקית משמעותית.

צוותי מכירות

המכירות הן הכוח המניע את העסק או החברה. שיפור המכירות לא רק משפר את הארגון אלא מעניק לעובדים את המוטיבציה הנדרשת להם להתקדם קדימה. ניתן להזמין גם סדנת מכירות לעובדים וכן סדנאות שירות יוקרה או הרצאות למנהלים כשכל אחת נותנת שפע של ידע מעשי אותו ניתן לממש מיד.

מה היה לנו עד עכשיו?
סדנאות למנהלים

אריאל פינטו בפודקאסטים