ARIEL TELLS

החברה מעניקה שלל שירותי ייעוץ עסקי לחברות, ארגונים ועסקים קטנים כגדולים, בתחומים שונים ומגוונים. מיקוד היעוץ הוא בתכנון, חשיבה יצירתית ופרקטית ומתן פתרונות Quick Wins הבונים תהליכים נכונים וממקסמים תשואה כבר בטווח הזמן המיידי כבסיס לאסטרטגיה כוללת ורחבה, לטווח הבינוני והארוך של החברה.

תהליך היעוץ מתבסס על הנסיון העשיר והמגוון של אריאל פינטו, המלווה אישית כל פרויקט, בשילוב הצוות הניהולי של הארגון, שהינו שותף בתהליך ומבצע את ההטמעה בארגון וזאת בכדי שהתוצר יהפוך ל-DNA של החברה גם לאחר תום התהליך של הייעוץ עסקי.

אנחנו מביאים איתנו ניסיון עתיר שנים מהארגונים הגדולים במשק

+ 1
תהליכים שביצענו בחברות ועסקים
+ 1
ארגונים שסייענו להם
1
שנות ניסיון

בניית אסטרטגיה

כל ארגון צריך שתהיה לו אסטרטגיה, כוכב צפון. גם בתקופה זו בה הדבר היחיד הקבוע הוא השינוי, חשוב להגדיר לחברה משימה אסטרטגית המתבססת על חשיבה לטווח ארוך על פי החזון של בעלי החברה ובעלי העניין, על פי ניתוח חוזקות וחולשות החברה וניתוח הסביבה התחרותית והצרכנים.

מאסטרטגיה זו יגזר תכנון לשנה שנתיים הקרובות ולשנים לאחר מכן, למול מציאות משתנה, גלובליזציה, אוטומציה, דיגיטליזציה, צרכן משתנה ומשברים שנקרים בדרכנו. אנו נלווה את ההצוות הניהולי של הארגון בהגדרת האסטרטגיה תחת מודלים ומתודות מובנות ונספק כלים ודרכים להטמעה בארגון.

פיתוח מערך שיווק ומכירות

מאומנות ההקשבה, לצרכים של הלקוח בנקודת המגע הראשונית ועד להשלמת תהליך המכירה ומתן המוצר\השירות, על הצד הטוב ביותר, תוך מיקסום הרווחיות ושביעות רצון הלקוח. נתמודד עם המתח בין השיווק למכירות ונדאג ששניהם יעבדו בשילוב זרועות, תוך מציאת האיזון הנכון לארגון בין חיזוק המותג והגברת המכירות בפרסומים טקטיים, בין שיווק אפקטיבי ומכירה יחידנית. נעמיק בתהליכי המכירה, תוך ישום מודלי מכירה מתקדמים ואפקטיביים, תוך לימוד מו"מ נכון ומקצועי והגברת הפעילות היוזמת מצד אנשי המכירות.

הצבת יעדים, מדדים ותגמול

לא פחות חשוב מהגדרת היעדים והאסטרטגיה הוא סט הכלים שיאפשרו לארגון להגיע ליעד. פריטת יעד שנתי או רב שנתי לתוכנית עבודה בפועל ובניית יעדי מיקרו לכל יחידה ויחידה, באופן שיאפשר ניהול אפקטיבי ופשוט לאורך השנה ויבטיח עמידה ביעד העסקי שהוגדר. הגדרת יעדים לכל יחידה, כליי פיקוח ובקרה, דוחות, מדדים, תמריצים ובניית מערכת תגמול נכון, לעידוד כל עובד ועובד, לעמידה ביעד הנכון שישתלב בפאזל שיוביל את הארגון כולו לעמידה ביעדיו.

יוקרה

עולם היוקרה שונה לחלוטין מעולם מוצרי הצריכה, בשיקולי הלקוחות, באופי הקניה הרגשית, יכולות המו"מ הנדרשות, השירות המצופה, חווית הלקוח הנדרשת, עולם הערכים של המותג, השפה התקשורתית, פרופיל העובדים, האתגרים בניהול ההון האנושי ועוד.

במסגרת זו נוודא כי החברה מותאמת 360° ולה יתרון תחרותי ארוך טווח בעולם היוקרה בעלת הכרות ראויה עם לקוחותיה ונמצאת בממשק מתאים ומספק בכדי להפוך למובילה בתחומה.

פיתוח מערכי שירות ומסעות לקוח

אתה יכול לספק את המוצר הטוב ביותר, אבל ללא שירות יוצא מהכלל, לא השגת דבר, המפתח להצלחת העסק טמון בשירות.

ביחד ננתח את המסע שעובר הלקוח מהדיגיטל ועד העולם הפיזי. בכל נקודת מגע, נמפה את הממשקים שאיתם הלקוח בא במגע וביחד נדייק ונשנה אותם כך שחווית הלקוח שתתקבל, תהיה מצד אחד אפקטיבית לארגון ומצד שני תיצור חוויית לקוח ייחודית שתיחרט במוחו של הלקוח.

פיתוח עסקים משפחתיים

עסקים משפחתיים ושותפויות הינם "עסק" מאוד מורכב ומאתגר, יצא לי ללוות עשרות עסקים כאלו ובכך הצלחתי לאמץ מהו המתווה הנכון, איך לצמצם טעויות או לקצר טווחים למבנה הארגוני הנכון וכיצד לחלק סמכויות כדי לשמור נכון על האיזון הדק והרגיש בין משפחה לעסק.

ליווי בעלי עסקים וחברות,  מנכ"לים וחברי הנהלה.

אתה יודע מה שאתה יודע אך לא יודע מה שאתה לא יודע.

מנהל בכיר או עצמאי חייב לקחת את הזהב מהסובבים אותו ובכך לשפר את העסק שהוא מנהל. מנטורינג עסקי מקצר טווחים, מצמצם טעויות ומגדיל תוצאות.

כי זכרו שכבר הייתי שם! אז ביכולתי לעזור לכם לעשות נכון ולהיות "ההוא" שמתייעצים איתו ויחד עושים סיעורי מוחות.

אריאל בתקשורת

לקוחות מספרים

אריאל היקר, זמן טוב להביע תודה והערכה על הליווי התמיכה המקצועית שלך. אריאל ליווה את חברת ביי אנד דרייב בשלב מהותי בחייה כחברה מתפתחת וצומחת בשוק הרכב הישראלי. אריאל סייע לנו רבות בתכנון האסטרטגי והרחבת האופקים לגבי בניית מסע הלקוח, הנגשת הרכבים לקהל יעד רחב ובבניית והטמעת יכולות המכירה בקרב נציגי מכירות במטרה למקסם את יכולות החברה. תהליך הליווי היה מקצועי ונכון תוך כדי בירור הצרכים של החברה, זיהוי הפוטנציאל הקיים בפיתוח החברה, הבנת התרבות הארגונית של החברה ותכנון הפעולות הנדרשות ליצירת שינויי ממוקד להגדלת נפח הפעילות של החברה ומיצובה כחברה מובילה בענף הרכב בישראל. מדובר במקצוען אמיתי אשר יודע לקחת את האנשים אשר סובבים אותו ולהביא אותם להבנת הסביבה העסקית ומיצוי הפוטנציאל הגלום בהם תוך כדי הטווית אסטרטגיה, דרך ופעולות נדרשות להגעה ליעדים אשר הוגדרו מראש. אמליץ בחום לכל חברה או גורם שירצה לעבוד איתך ואני בטוח שכל מי שיעבוד איתך יזכה באדם שיודע להביא כל חברה למימוש ומיצוי הפוטנציאל הגלום בה.
ליאור חמבי
מנכ"ל Buy & drive
אריאל הוא ללא ספק איש מקצוע מן השורה הראשונה בכל מה שקשור לארגון, שירות וייעול תהליכים ולפני הכל כאדם ערכי ומוסרי. הייעוץ הינו סופר פרודוקטיבי וממוקד והכלים הניתנים בו יכולים לשנות את כללי המשחק. קיצור טווחים וייעול תהליכים ללא ספק הינם הפרקטיקה שלכם ולא רק המוטו תודה רבה ומי ייתן ונעבוד יחד עוד שנים רבות
טל אבני
קבוצת צור גיאורגיה
אריאל מעבר לליווי של החברה, ליווה אותי בפן האישי ועזר לי לייעל את תהליכי העבודה אל מול עובדי הרשת, הספקים ונותני השירותים איתם אנו עובדים בצורה מדהימה, אין ספק שאריאל הינו איש מקצוע שכל חברה זקוקה לו.
איתן נעמן
סמנכ"ל שיווק אשת מחסני השוק
לפני כחודשיים התחלתי דרך עם אריאל בליווי ויעוץ עסקי ומאז קרו כמה דברים.. 1. נפרדתי מהשותפים העסקיים שלי ויצאתי לדרך חדשה ועצמאית 2. אריאל הקנה לי דרך ובנה איתי תבניות עבודה שמוכיחות את עצמן יום יום. 3. הגדלתי מכירות ופרנסתי השתפרה והכי הכי חשוב סיימתי את הספר "פתק קטן פתק גדול שמלווה אותי יום יום ומשפר אותי בעולם העסקי😉
איתמר כהן
בעל משרד תיווך "איתמר נכסים"

המפתח להצלחה טמון

בביצוע "הבייסיק"

באופן מושלם!

אריאל פינטו