Managers

הרצאות למנהלים

הרצאות למנהלים על ידי אריאל פינטו

עקרונות עסקיים משפיעים על כל הארגונים והחברות. בסביבה התחרותיות של ימינו ישנה חשיבות עליונה להבנת העקרונות העסקיים ומתן כלים למנהלים אשר יובילו אותם לביצועים גבוהים. מנהלים אשר שואפים להוביל את הארגון שלהם קדימה ישאפו ללמידה מתמידה ויחפשו אחר הרצאות למנהלים שמועברות על ידי בעלי ניסיון.

אריאל פינטו מביא את ניסיונו העשיר בתפקידים בכירים בתעשייה, כמנכ״ל מיצובישי ובמשך עשור מנכ״ל מרצדס ישראל לתוך הרצאות למנהלים אותן הוא העביר בחברות רבות בישראל. חלק מהייחודיות של ההרצאות המועברות על ידי פינטו הוא הביסוס שלהן על ספרו, רב המכר ״פתק קטן פתק גדול״ ושילוב מקרים אמיתיים מהחיים.

בחרו לעבוד איתי

הרצאה למנהלים - לקבל השראה, ליישם בחיים האמיתיים

בעת חיפוש אחר הרצאה למנהלים או סדנאות למנהלים יש לשים דגש על הצורך של המנהלים. לחשוב איך הם יוכלו לקבל השראה של ממש ובסופו של דבר ליישם את הנאמר בארגון או בחברה. ניסיון של אחרים, הבנה כיצד הם התמודדו עם אתגרים, איפה הם יצאו מהקופסה, הוא חלק ממה שאפשר לקבל בהרצאותיו של פינטו אשר משתף את החוויה האישית שלו כשהוא מסביר אותה לעומק ונותן למנהלים כלים להתמודד עם האתגרים השונים שהם חווים.

לצד התיאוריה וסיפורי המקרה, בכל הרצאה משתלב הקהל והמנהלים רואים הלכה למעשה כיצד הם יכולים לבצע את השינויים שהם שואפים אליהם. ברור כי אין מקרה אחד שדומה לאחר וכי כל מנהל מגיע עם מטרות ויעדים משלו, אך דבר אחד משותף לכל המשתתפים בהרצאה, כולם יוצאים עם מסקנות והבנה מה הם יכולים לעשות כדי להגיע לאותן המטרות.

מנהל טוב - מה זה אומר?

להיות מנהל טוב משמעותו להיות מנהיג אשר מסוגל להניע קבוצה של אנשים לפעילות שתשיג מטרה משותפת. בעולם שלנו כל מנהל זקוק לעוד ידע, לשמוע על עוד טכניקות ולכלים שיאפשרו לו להתקדם ולקדם את הארגון. הרצאות למנהלים נותנות כלים להנעת ביצועים, טיפוח תרבות עבודה יעילה, שיפור המעורבות והאחריות של העובדים ובסופו של דבר הן נותנות למנהלים כלים שהופכים אותם למנהיגים.

שאלות נפוצות על הרצאות למנהלים

ייעול הניהול בדרגות שונות בארגון

שיפור כישורי הניהול

הגדלת הפרודוקטיביות

שיפור המורל ודרך קבלת ההחלטות

אריאל פינטו, אשר מביא את ניסיונו העשיר בתפקידים בכירים בתעשייה, כמנכ״ל מיצובישי ובמשך עשור מנכ״ל מרצדס ישראל לתוך הרצאות למנהלים אותן הוא העביר בחברות רבות בישראל.

איזה ניסיון יש לי?

1- מנכל קבוצת מרצדס בישראל.

2- מנכל מיציבושי ישראל.

3- מנכל טיב טעם.

4- סמנכל שטראוס.

מה המוטו שלי?

אני אוהב לעשות שינוי. בלעזור לאנשים פרטיים וארגונים, ולראות אותם משתנים וצומחים לנגד עיני, מקבלים החלטות נכונות יותר ומתקדמים. הסיפוק הוא עצום וכוכב ים נוסף חוזר לים בכל פעם שזה קורה.

הרצאה למנהלים

מעוניינים להתחיל תהליך יעוץ עם אריאל פינטו, להזמין הרצאות 

וסדנאות או ספרים לכם ולסובבים אתכם? השאירו פרטים ונציגנו יצרו קשר

מעוניינים להתחיל תהליך יעוץ עם אריאל פינטו, להזמין הרצאות 

וסדנאות או ספרים לכם ולסובבים אתכם? השאירו פרטים ונציגנו יצרו קשר

הרצאות למנהלים
סדנאות למנהלים
יועץ עסקי בהרצאה למנהלים
יועץ עסקי אריאל פינטו בסדנאות למנהלים
הרצאות למנהלים
הרצאה למנהלים
אריאל פינטו בהרצאה למנהלים
סדנאות למנהלים בכירים

10 סיבות להזמין הרצאות למנהלים

אף מנהל לא רוצה לבצע את כל העבודה בעצמו. כל מנהל רוצה להוביל צעדים שיעשו שינוי חיובי בארגון ולהוביל אותו קדימה יחד עם שאר העובדים. לשם כך נדרש ניסיון, ידע וחשיבה יצירתית כאשר כל מנהל, חדש וותיק, יכול להרוויח מהשתתפות בהרצאה למנהלים והנה 10 סיבות לכך.

מניהול להובלה

הרצאה למנהלים אשר מבוססת על ניסיון רב ושמצליחה לסחוף את הקהל תעזור לכל מנהל להפוך למנהיג. מנהיגות היא דרך חיים, דרך עבודה, אשר יוצרת שלם שגדול מסכום חלקיו. ההובלה לא רק מביאה תוצאות לארגון, היא גם יוצרת סביבה שאנשים רוצים להגיע אליה ולעבוד בה.

שיתוף ואתגרים

העולם הניהולי עשוי להיות תחרותי ולפעמים בודד. דרך הרצאות למנהלים בעלי תפקידי המפתח מבינים כי הם לא היחידים שנתקלים באתגרים בתפקיד שלהם. השיתוף של הקהל מאפשרת לכל אחד ואחת להרגיש חלק ממטרה גדולה ולחזור עם כוחות חדשים לארגון.

ייעול הניהול בדרגות שונות בארגון

כל ארגון צריך לשאוף להחזיק מנהלים איכותיים. למעשה, אף ארגון לא יכול להחזיק מנהל בינוני ולמידה היא חלק ממה שהופך את המנהל למנהיג. דרך הרצאות למנהלים, המנהל מקבל כלים שעוזרים לו להפחית את תחלופת העובדים, להגביר את הפרודוקטיביות ולהבטיח לקוחות מרוצים.

הרצאה למנהלים שומרת על העובדים

עולם העבודה השתנה בעשור האחרון ושימור עובדים צריך לעניין כל ארגון. מנהל טוב יצליח ליצור סביבת עבודה שגורמת לעובדים לרצות להיות מעורבים, להיות חלק מהארגון ולהישאר בו. משימה זו דורשת כלים מתאימים, ידע וגם אנרגיה אישית שמתחדשת לאחר השתתפות בהרצאה.

שיפור כישורי הניהול

כל מנהל טוב ישאף להשתפר ולשפר את הפעילות שלו ואין זה משנה כמה זמן הוא עוסק בתחום או כמה זמן הוא עובד בארגון. הרצאות למנהלים מעניקות כלים לשיפור כישורי הניהול אצל כל מנהל וזאת כיוון שהן מציגות עוד נקודות מבט, מביאות רעיונות נוספים ופתרונות לבעיות שיתכן שהמנהל יתקל בהן בעתיד.

השקעה בתרבות ארגונית

כאשר הארגון מביא הרצאה למנהלים שלו הוא אומר למעשה שאכפת לו מהמנהלים, שאכפת לו מהעובדים ושהוא רוצה לתת להם עוד כלים לשימוש ביום יום. ההרצאות משפרות את מורל המנהלים ויכולות להפוך את הארגון למקום שכיף להגיע אליו ולעבוד בו ובמיוחד כשהן חלק מתהליך פיתוח המנהיגות.

יציאה מהשגרה למען פעילות טובה יותר

היום יום הניהולי מלא במטרות, יעדים, משברים, דילמות והתמודדויות. מדי פעם כדאי לעצור את המרוץ, לצאת מהשגרה ולהתרענן. הרצאה למנהלים מהווה יציאה מהשגרה והיא יכולה להוות מטען אנרגטי למנהלים אשר מוצאים עצמם תחת לחצים רבים.

הרצאה למנהלים היא דרך ליצירת שינוי

כמעט כל ארגון רוצה בשלב זה או אחר לבצע שינוי. הסיבות לכך יכולות להיות: משברים, כניסה של טכנולוגיה חדשה, רצון לפרוץ קדימה ואחרות. הרצאה למנהלים עם ייעוץ עסקי זה אחת הפעולות שיכולות לקדם את השינוי הרצוי כשהיא עוזרת למנהלים להציב לעצמם מטרות גבוהות, נותנת להם כלים להשיג אותן ועונה על שאלות רבות שיכולות להיות להם.

שיפור המורל ודרך קבלת ההחלטות

מחזור החיים של הארגון יכול באופן טבעי להוביל לכך שלעתים המורל יורד. הרצאות למנהלים מעוררות את התשוקה מחדש, מחדירות אנרגיה, מביאות רעיונות חדשים וגורמות למנהל לשפר את המורל. ההרצאות עוזרות בתהליך קבלת ההחלטות בארגון באופן שמטיב עם כלל העובדים ועם המטרות החשובות שלו.

הרצאה למנהלים = הגדלת הפרודוקטיביות

הרצאות למנהלים משפרות את הפרודוקטיביות של הארגון. הן נותנות למנהלים כוח שמאפשר להם להתמודד עם אתגרים רבים שבאופן טבעי הם נתקלים בהם ביום יום. ההרצאות למנהלים נותנות עוד זווית לניהול, הן מסייעות לקבוע מטרות ויעדים חדשים ונותנות השראה להגשמת הפוטנציאל הגלום בארגון.

מה היה לנו עד עכשיו?
סדנאות למנהלים

אריאל פינטו בפודקאסטים