consultation

ייעוץ עסקי לחברות

ייעוץ עסקי לחברות

ייעוץ עסקי לחברות הוא אחד השירותים שלנו כשהתהליך יכול להתבצע ישירות מול אחד המנהלים, הבעלים ומול צוות העובדים, בהתאם לצורך של החברה. המטרה היא לסייע לחברה לקבוע מטרות ויעדים ולסלול את הדרך הנכונה להשגתם.

את הייעוץ מוביל אריאל פינטו בעל רקורד כמנכ״ל מרצדס ישראל למעלה מעשור, מנכ״ל מיצובישי במשך  ארבע שנים, מנכ״ל טיב טעם וסמנכ״ל שטראוס.

במהלך שנים הוביל אריאל פינטו ארגונים גדולים במשק הישראלי והוא מביא את הידע והניסיון שלו בתהליכי ייעוץ שמובילים חברות, עסקים קטנים וגדולים וארגונים להצלחה וצמיחה. הייעוץ הוא הליך שמותאם לכל ארגון באופן אישי כאשר אין פתרון אחד שנכון לכולם, אך ישנן מתודות ושיטות עבודה שאימוץ שלהן בטוח מוביל להצלחה.

התקשרו עכשיו – 054-2020100

Business consulting for companies

ייעוץ עסקי לחברות וחברות משפחתיות

כל חברה היא ייחודית ומביאה את האתגרים הספציפיים שלה. אין חברה שלא נתקלת בסימני שאלה וקשיים בשלב זה או אחר. בתהליך ייעוץ עסקי לחברות נפתחת ההזדמנות לשאול את כל השאלות, לחשוב יחדיו על פתרונות, לקבל דעה אובייקטיבית ולהכניס שיטות חדשות שיעלו את החברה על המסלול בו היא רוצה להיות. התהליך כולו נעשה בשיתוף פעולה מלא בין פינטו לבין הגורמים המתאימים בחברה.

מעבר לכך שפינטו מביא איתו ניסיון רב בפעילות בישראל ופעילות בינלאומית, הוא גם מכיר היטב את האתגרים אשר מביאים איתן החברות המשפחתיות. בחברה משפחתית ישנה דינמיקה ייחודית ושונה מחברה שאין בה מעורבות משפחתית כאשר גם כאן ישנם הבדלים בין חברה אותה מנהל הדור הראשון וחברה המנוהלת על ידי דור שני או שלישי.

למי מתאים ייעוץ עסקי לחברות?

תהליך הייעוץ עסקי לחברות מתאים לחברות אשר רוצות להשיג יותר ומוכנות להיכנס לתהליך של ממש בו עליהן להיות מעורבות. בדרך יינתנו לחברה ולנציגים השונים כלים מעשיים לקבוע מטרות, יעדים ולעמוד בהן כאשר יהיה עליהם לבצע פעולות שונות וליישם את הפתרונות השונים. התהליך מותאם לחברה ולכן הפתרונות שיעלו בדרך הם אישיים וייחודיים.

הבנת האתגרים בהם החברה יכולה להיתקל יחד עם היכולת לזהות את היתרונות, החסרונות וההזדמנויות, הם חלק מהותי בדרך להשגת המטרות הרצויות בחברה. בייעוץ ייקבעו בתחילת הדרך מטרות החברה ומתוך כך יתבצע תהליך של בניית אסטרטגיה כשמתוך כך יגזרו הפעולות לחודשים הקרובים. כל זאת בגמישות יחסית המתחשבת בעולם המשתנה באופן תדיר.

התקשרו עכשיו – 054-2020100

הבחירה לעבוד עם אריאל פינטו בייעוץ עסקי לחברות

תהליך הייעוץ מתבסס על ניסיונו העשיר של אריאל פינטו. מעבר להובלת חברות גדולות במשק, פינטו מביא שיטות עבודה פרקטיות, חשיבה יצירתית ופתרונות אשר מביאות לתוצאות חיוביות מיד. הפתרונות השונים מאפשרים לחברה ליהנות ממיקסום התשואה בטווח הקצר, מה שמאפשר לה ליצור בסיס איתן לאסטרטגיה קצרת וארוכת טווח.

כל תהליך מלווה באופן אישי על ידי פינטו ומעורב בו הצוות הניהולי של הארגון. לאורך כל הדרך מתבצעות הפעולות בשיתוף פעולה מלא בין גורמים שונים בחברה וכל זאת כדי להטמיע את התהליכים ולגרום להם להיות חלק בלתי נפרד מפעילות הארגון. הבחירה בפינטו היא בחירה טבעית עבור חברות ששואפות גבוה.

עד היום בוצעו על ידינו מעל 900 תהליכים בחברות ועסקים, סייענו ליותר מ-60 ארגונים ואנחנו מביאים איתנו יותר מ-30 שנות ניסיון. עכשיו הגיע הזמן שנתחיל ייעוץ עסקי לחברות גם עם החברה שלך. להתחלה, השאירו פרטים באתר ונציגנו יצרו קשר.

שאלות נפוצות על ייעוץ עסקי לחברות

הגדרות מטרות ויעדים, בניית אסטרטגיה, הבנת צרכי החברה, הגדרת מערך תגמול, ועוד..

תהליך הייעוץ עסקי לחברות מתאים לחברות אשר רוצות להשיג יותר ומוכנות להיכנס לתהליך של ממש בו עליהן להיות מעורבות.

התקשרו עכשיו – 054-2020100

מה התהליך של ייעוץ עסקי לחברות?

הבנת צרכי החברה

כדי להצליח להוביל את החברה אל המקום בו היא רוצה להיות יש להבין מהם הצרכים שלה. חלק מהחברות יכולות להגיע לייעוץ כיוון שהן נמצאות בקשיים. חלק יגיעו כיוון שהן מרגישות שהן רוצות לפרוץ קדימה אך הן לא יודעות או לא בטוחות מה הצעד הבא הנכון ביותר.

כל תהליך הוא שונה כיוון שכל חברה ייחודית במוצר המוצע, בכוח האדם, בשוק ובעבר שלה. הבנה של הצרכים האישיים והסיבה לשמה מתחילים בייעוץ העסקי היא נקודת המוצא אשר ממנה אפשר לצאת לדרך.

הגדרת מטרות ויעדים

הדרך היחידה להשיג את המטרות היא לדעת מהן. בתהליך ייעוץ עסקי לחברות אנחנו יוצרים את המטרות כשאנו רוצים שאלו יהיו ריאליות אך גם שאפתניות. הגדרת המטרות והיעדים מתבצעת בשיתוף פעולה מלא כשהגורמים המעורבים בתהליך מבינים כבר בהתחלה מה ריאלי עבורם.

המטרות יהיו גדולות והיעדים יהיו נקודתיים יותר ושניהם יהיו מדידים וניתנים לבחינה. הגדרה של המטרות והיעדים מאפשרת לחברה להסתכל על התמונה הגדולה ולהבין לאן היא שואפת.

התקשרו עכשיו – 054-2020100

בניית אסטרטגיה

מתוך המטרות והיעדים נבנית אסטרטגיית פעילות. המטרה היא להסתכל קדימה, להבין מה הפעולות שיתבצעו כדי להשיג אותן וכל זאת בהתחשב בשינויים שעשויים לבוא, כאלה שאפשר לצפות וכאלה שאי אפשר. בבניית האסטרטגיה מעורב הליך ניתוח החוזקות, החולשות, האתגרים וההזדמנויות של החברה.

מתוך האסטרטגיה אפשר לגזור פעולות לשנה ואפילו השנתיים הקרובות תוך התחשבות בשינויים שיכולים להגיע. אנחנו מלווים את הצוות בבניית האסטרטגיה וזאת בהתבסס על מודלים ומתודות מובנים.

הגדרת מערך תגמול

הצלחת החברה טמונה בעבודה של כל אחד מהצוות שבה. לכן, לצד בניית האסטרטגיה חשוב להגדיר את מערך בחינת ההצלחה ומערך התגמול. כדי להניע את כל העובדים לשתף פעולה, לאמץ את שיטות העבודה ולפעול יחדיו, כל אחד צריך להרגיש חשוב.

הגדרת היעדים של המחלקות השונות, אימוץ כלי פיקוח ובקרה ותמריץ, מעודדים את העובדים לפעול למען החברה ובכך מובילים את החברה לעמוד במטרות הגדולות שהיא הגדירה.

הטמעת שיטות ומתודות עבודה

ישנן שיטות עבודה בייעוץ עסקי לחברות שיכולות לשנות את פני הארגון והטמעתן כראוי מובילה לשינוי מידי אשר משפיע על החברה גם בטווח הארוך. המתודות השונות יכולות לגעת במחלקות שונות כמו מחלקת השיווק והמכירות, מחלקות הייצור ונוספות.

ככל שצריך החברה תקבל הדרכה והכוונה באופן שיאפשר לה לפעול בצורה המיטבית כשכל מחלקה יכולה לקבל את תשומת הלב הנדרשת לה.

התקשרו עכשיו – 054-2020100

סדנאות למנהלים